Hry Zdarma

T-Rex v Londýně

Hry zvířata

T-rex v londýně

T-Rex v Londýně Hodnocení: 8/10

T-rex v londýně hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jste Tyrannosaurus Rex, který je setí strach z Londýna. Na každé obrazovce vás bude informovat, kolik Londýňané mají k jídlu. Pomocí myši nasměrovat ústí Tyrannosaurus, a právo tlačítko k jídlu, zbytek hnutí má co do činění s klíčovými daty. poté, co jste jedli všechny lidi z této obrazovky, můžete se přesunout na další, buďte opatrní v následujících obrazovkách, Londýňané začali pálit jejich zbraně se bránit.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6420 krát on-line. Pořadí 3655 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 36 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6420 krát
T-Rex v Londýně

Rozhodně překvapující hra, Londýn a tyrannosaurus, najít všechny skryté červená telefonní budky, nebo slavný anglický pub, které skrývají obávaný T-Rex, který běží ulicemi Londýn jíst všechno, co může.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem T-Rex v Londýně pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem T-Rex v Londýně. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra T-Rex v Londýně , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra T-Rex v Londýně je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem T-Rex v Londýně, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

T-Rex v Londýně
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!