Hry Zdarma

Veverka Tryskání

Hry zvířata

Veverka tryskání

Veverka Tryskání Hodnocení: 4/10

Veverka tryskání hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tato bezplatná hra je o trhací veverka. Zastřel si veverka z děla shromáždit všechny matky, jak můžete. Sbírat hvězdy, nebo hit ptáků a skryté baddies zvýšit své skóre. Můžete ho chytit v ohni vyklidit deska v jednom záběru. Porazil cílové skóre odemknout další úroveň a pokrok. Obsahuje 40 úrovní, bonusová kola, mini hry, 6 druhů ořechů, 7 druhů různých stěn a struktur, přizpůsobitelné veverky, medaile, a mnohem, mnohem více.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 8591 krát on-line. Pořadí 2620 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 4.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnocení na základě 140 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 8591 krát
Veverka Tryskání

veverky, děla, dělové koule,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Veverka Tryskání pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Veverka Tryskání. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Veverka Tryskání , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Veverka Tryskání je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Veverka Tryskání, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Veverka Tryskání
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!