Hry Zdarma

Virtuální Kotě

Hry zvířata

Virtuální kotě

Virtuální Kotě Hodnocení: 6/10

Virtuální kotě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Chtěli byste mít kočku jako domácího mazlíčka? Pokud nemůžete mít skutečný jeden, alespoň si můžete starat o tento hygienu čiči. Můžete mluvit o vašem mikrofonu připojeného k počítači, že je velmi dobrá koupel, otřete kabát pomocí vlasů, čisté zuby a pohladila kotě na různých částech těla. Tento roztomilý oranžová kočka přijde k počítači s touto virtuální hra domácího mazlíčka.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 14094 krát on-line. Pořadí 1418 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 6.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnocení na základě 906 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 14094 krát
Virtuální Kotě

Flash hra virtuální kočka péče. On-line hra virtuální zvířátko, kotě můžete umýt, vysušit vlasy nebo čistit zuby. Caress tuto kočku jako své vlastní virtuální zvířátko. On bude vždy na vás čeká na našich webových stránkách, takže budete navštěvovat ho kdykoliv.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Virtuální Kotě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Virtuální Kotě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Virtuální Kotě , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Virtuální Kotě je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Virtuální Kotě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Virtuální Kotě
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205049
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137338
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81313
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!