Hry Zdarma

Vlasy koule

Hry zvířata

Vlasy koule

Vlasy koule Hodnocení: 10/10

Vlasy koule hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Některá zvířata ve tvaru vlasů koule barev obsadit své území, musíte se vrátit jim, aby se jim z vašeho trávníku. Ujistěte se vlasy kuličkové ložisko ve směru a hit jiné opustit jen jeden. Míče otáčet v jednom směru, a musíte se dostat tak, že pouze jeden. Je to jednoduchá hra dovednosti, aby všechny děti mohly hrát. Je to snadné a zábavné. Funny vlasy míče barvy jsou na zemi a hodit je všechny ven. Jistě jste si a strávit dobrý čas s ním.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6915 krát on-line. Pořadí 3523 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 10.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnocení na základě 8 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6915 krát
Vlasy koule

Pohyb kuličky barvy na vlasy pro pole zmizí. Musíte porazit jeden druhého valit a mimo obrazovku. Pozemek je šachovnice s náměstími a pohybovat pouze v jednom směru. Zobrazení barevné koule otočit a odejít pole. Každá z nich je jiná barva, stejně jako červená, modrá, fialová nebo zelená. Když je rána, zaujímá místo vedle sebe a další. Dovednostní hra, legrace a zábavné mít dobrý čas.Trochu intelektuální výzvou řídit směr každého z malých chlupatých zvířat.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vlasy koule pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Vlasy koule. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vlasy koule , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Vlasy koule je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vlasy koule, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vlasy koule
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!