Hry Zdarma

Vrah Kotě

Hry zvířata

Vrah kotě

Vrah Kotě Hodnocení: 5/10

Vrah kotě hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

V této online hře budete hrát jako roztomilé koťátko. Když začnete, budete mít 2 minuty zabít co nejvíce myší a křečků, jak můžete. Každý zabít vám zpět malé množství času. Jak zabití v rychlém sledu za sebou zvýší vaši násobič. Zabít požadovaný počet nepřátel, než vyprší čas, aby se udržel ve hře. Pomocí kláves se šipkami pohybovat a pomocí mezerníku v kombinaci s šipkami provádět speciální pohyby.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 6255 krát on-line. Pořadí 3525 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 12 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 6255 krát
Vrah Kotě

Pomocí kláves se šipkami pohybovat, ale když je budete používat v kombinaci s mezerníkem, můžete skončit provedení speciální pohyb, který vám může pomoci. Zvlášť, když jste obklopeni křečky a nevíte, kam se obrátit. Použijte levé a pravé klávesy v kombinaci s mezerníkem provádět pomlčku. Použít tornádo Použijte šipku nahoru a mezerník. Používat brusku pomocí tlačítka se a mezerníku. Pokud používáte mezerníku ve vzduchu, budete provádět super-pomlčka.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Vrah Kotě pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Vrah Kotě. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Vrah Kotě , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Vrah Kotě je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Vrah Kotě, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Vrah Kotě
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205029
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137316
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81297
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!