Hry Zdarma

Žába Jedlík Prchat

Hry zvířata

Žába jedlík prchat

Žába Jedlík Prchat Hodnocení: 7/10

Žába jedlík prchat hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nápověda žába v této on-line hry, které budou jíst všechny mouchy v každé úrovni. Chcete-li to provést, můžete spustit svůj jazyk, aby chytit, nebo se držet věci, a můžete také přejít na pohyb po jevišti. Když vás chytí všechny mouchy jdete do další úrovně. Budete muset přemýšlet trochu více na každé úrovni, ale pokud máte problémy stiskněte tlačítko?.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 18224 krát on-line. Pořadí 1204 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 7.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnocení na základě 1034 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 18224 krát
Žába Jedlík Prchat

Zdarma on-line hra o žábě odlov mouchy s jeho jazykem. Ve volné přírodě, jsou žáby a ropuchy krmena s jeho jazykem, který je pokrytý lepicí látky používané chytit hmyzu, které se živí.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Žába Jedlík Prchat pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Žába Jedlík Prchat. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Žába Jedlík Prchat , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Žába Jedlík Prchat je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Žába Jedlík Prchat, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Žába Jedlík Prchat
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25354 hlasů
Odehrané
205246
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8396 hlasů
Odehrané
137497
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8144 hlasů
Odehrané
81487
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!