Hry Zdarma

Zabít Šneci

Hry zvířata

Zabít Šneci

Zabít Šneci Hodnocení: 8/10

Zabít Šneci hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Šneci chtějí jíst své ovoce! Desítky šneků napadnout pole rostlin ovocnářských jíst své nejlepší plody, musíte se bránit. Použijte zbraně k dispozici jako boxerské rukavice a pláště zasáhnout šneky a nedovolí pohybovat, dokud potravin. Výsadba rostlin, které hlemýždi útoku. Hra se hraje s myší stahování se zbraněmi k dispozici. Zkuste nedosahuje své ovoce.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 9557 krát on-line. Pořadí 2273 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 8.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnocení na základě 80 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 9557 krát
Zabít Šneci

Hra proti škůdcům, mají ovocnou zahradu, musíte chránit šneky, kteří se snaží jíst své rostliny a ovoce. Musíte ochranu zvířat před dosažením jídlo bít se zbraněmi, které máte k dispozici, aby nedosáhly svého cíle.

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Zabít Šneci pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvířata flash hra s názvem Zabít Šneci. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Zabít Šneci , a to se vztahuje k Zvířata. Naše nová hra Zabít Šneci je jedna z nejlepších her Zvířata najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Zabít Šneci, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Zabít Šneci
ZPĚT

Zvířata nejhranější hry

Charlie je Kachna Hrát ►

Charlie je kachna

6
6 z 10 - 25350 hlasů
Odehrané
205045
krát

Návod: Snažte se dosáhnout na konci každé úrovně, sbírání mincí a diamantů. Musíte překonat všechny překážky. Skákání na nepřátele zabít. Plošinovka, která nabízí pěknou kachnu s názvem Charlie. Běh a skok přes úrovně, vemte zbraně a snaží se přežít. Musíte jít do lesa, kde zvířata mají pronásledovat a zaútočit na vás jako žáby nebo včely. Zkuste ostatní zvířata nedotýkejte a dosta ...

Býka a Krávy Hrát ►

Býka a krávy

4
4 z 10 - 8394 hlasů
Odehrané
137327
krát

Zvíře dle Vašeho výběru (krávu nebo býka) konkuruje proti druhý v chléb jedli soutěže. Pomozte svým soutěžící vyhrát, když kliknete tak rychle, jak můžete na levé tlačítko myši ...

Malé Piranha Hrát ►

Malé piranha

6
6 z 10 - 8138 hlasů
Odehrané
81308
krát

Jste titěrného piranha, ale ne na dlouho! Vaším cílem je plavat kolem a jíst tolik ryb, jak málo možné nakonec vzroste do obrovského piranha. Dávejte pozor, není to chytí do větších ryb, které nebude mít problém tě žere. Hodně štěstí!