Hry Zdarma

Hrací Automat

Hry zvláštní

Hrací automat

Hrací Automat Hodnocení: 5/10

Hrací automat hra

Líbí se vám to líbí? Stačí kliknout na něj!
Příspěvek!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hrací automat je zábavný a návykový ovoce tématickém slot stroj hru se 3 módy hry. Herní módy zahrnují čas Trial režimu, kdy je třeba vyhrát tolik peněz, jak se můžete do 60 sekund od 3 kredity. 3 otáčí režim, kde si jen 3 otáčí vyhrát tolik peněz, kolik může a Freeplay režimu, kde můžete hrát tak dlouho, jak se vám líbí, počínaje 3 kredity.

Krát hrál:

Tato hra se hraje 140968 krát on-line. Pořadí 67 ze dne nejlepąí hry.

Hodnocení

Rádi bychom vědět, co hráči myslet na každou hru. Tato hra má hodnocení jiných hráčů 5.

Hodnotit tuto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnocení na základě 21558 názory uživatelů

Hrát
Odehrané 140968 krát
Hrací Automat

hrací automat, stroje, peníze, náhoda, kasina,

Co je to hra o? Toto je bezplatná hra s názvem Hrací Automat pro prohlížeče bez nutnosti stahovat nebo instalovat cokoliv, je to naprosto spolehlivé. Na těchto webových stránkách budete moci hrát zdarma tento Zvláštní flash hra s názvem Hrací Automat. A pamatujte si toto je zdarma nazývá hra Hrací Automat , a to se vztahuje k Zvláštní. Naše nová hra Hrací Automat je jedna z nejlepších her Zvláštní najdete a můžete sdílet se svými přáteli a kontakty na sociálních sítích. Toto je online hra a videohra s názvem Hrací Automat, že vás zveme hrát, užívat si a dozvědět se o něm, stejně jako sdílení v komentářích a se svými přáteli na sociálních sítích.

Hrací Automat
ZPĚT

Zvláštní nejhranější hry

Deal or no Deal Hrát ►

Deal or no deal

9
9 z 10 - 30056 hlasů
Odehrané
264242
krát

Populární show "Deal or No Deal", je nyní k dispozici pro vás! Ukázat všem, že se vám budou další millionare! Návod: Po nástupu váš případ, vyberte šest zbývajících 25 případů odhalit, jeden po druhém. Dostanete "telefonát" od The Banker, který nabízí ke koupi na soutěžící případ pro určitou částku, na základě peněžních částek, stále ještě ve hře.

Otázky a odpovědi Hrát ►

Otázky a odpovědi

5
5 z 10 - 31890 hlasů
Odehrané
126717
krát

V této hře, bude člověk vás 5 jednoduchých otázek a vaše odpovědi musí být správné, protože pokud se vám to nepodaří na jednu otázku, jste ignorant. Chcete-li odpovědět, musíte kliknout myší na odpověď si myslíte, že správné. Ten člověk vám řekne, když říkáte, správnou odpověď po 5 sekundách.

Blesky Hrát ►

Blesky

4
4 z 10 - 17130 hlasů
Odehrané
77734
krát

Klikněte na tlačítko myši v co nejkratší době, kdy je blesk. Čím rychleji vaše reakce, o to krásný obrázek.