Hry Zdarma

Nejlepší hry

Mezi 10 her nejhranější

Nejhranější hry na internetu

Nejlepší Hry na internetu, které jsou nejhranější hry vytvořit Nejlepší hry zdarma na internetu. Toto je pořadí nejlepších her na internetu, hry, které byly hrál vícekrát. Naše webové stránky síť je k dispozici na celém světě a má tisíce návštěvníků a účastníků každý den, takže jsme vytvořit naši top s reálnými daty. Zde jsou nejpopulárnější obsah a ty, které více lidí nainstalovány na svých počítačích, protože naše obsah jsou zdarma a jsou vhodné pro všechny operační počítače systém Windows, které jsou skutečně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku se svými hrami a vaše hlasy, a to jak hodnocení a sdílení hry na sociálních sítích.

Nejlepąí hry

Nejhranější hry na internetu je:

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Tradiční pasiáns Hrát ►

(Solitér)

295478 Krát hrál !
3

Tato online hra zdarma přináší tradiční solitér do vašeho počítače. Single-player hra. Máte několik stohy karet s lícem nahoru kartu viděl. Musíte umístit karty ve čtyřech nejvyšších piloty, které jsou obleky v balíčku. Musíte začít s jedním a pracovat až ve vzestupném pořadí s čísly hodnoty karet, do konce s kartou krále. Cílem hry je umístit všechny karty ze hry v hromadách vrcholu. Pokud vám dojdou karty na obrazovce můžete vyhrát hru. A určitě se budete bavit stačí trochu.

5 míčů ve stejné linii Hrát ►

(Koule)

513059 Krát hrál !
6

V této hře jsou kuličky různých barev, a vy jste se pohybovat míčků tak, že 5 nebo více míčků ve stejné barvě jsou připojeny v souladu, aby se koule bude zničen. Řádky mohou být horizontální, vertikální nebo diagonální. Po každém pohybu, nové míčky bude vytvořena. ztratíte hru v případě, že celá deska je plná koule.

Pasiáns Hrát ►

(Solitér)

85221 Krát hrál !
3

Tato bezplatná online hra solitaire přináší život zpět do počítače. Zabít ty časy mrtvý, vezměte si hru solitaire a nechat se bavit. Musíte umístit karty v pořádku. Musíte začít s eso, pak dva, tři a tak dále. Dejte všechna čísla v pořadí a končí s údaji o balíček karet.Hra třídění písmena čísly. Karty jste již mnoho a jít odstranění karty se jít podívat na karty, které potřebujete.Karty Solitaire hra hrát sám na počítači přes internet.

Kuličky barev Hrát ►

(Vánoce)

1238869 Krát hrál !
5

Vánoční hra, kde musíte zničit skupinu kuliček stejné barvy vánočního stromu jsou podobné. Čím většískupina, tím více bodů získáte s jeho zničení, pokud máte dostatečný počet bodů jste strávili na další úroveň. Musíte odstranit skupiny kuliček stejné barvy, a tak mají koule pádu. Cílem je pokusit se odstranit všechny míčky, které máte na obrazovce se přesuňte na další úroveň. Zkuste že skupiny jsou tak velké, jak je to možné získat více bodů s každým pohybem.

Půlměsíc pasiáns Hrát ►

(Solitér)

30981 Krát hrál !
5

V této on-line hře si představit jiný typ pasiáns. Ve střední části desky je třeba umístění kartami v barvě ve vzestupné a sestupné v některých jiných. Ale na okrajích může Poskládejte karty stejné barvy vzestupně i sestupně, aby se karty, které potřebujete pro centrální valů. Pomocí tohoto jednoduchého pasiáns budete trávit dlouhý čas zábavné, pro ty časy, kdy nevíte přesně to, co dělat.

Suduko v diagonálním Hrát ►

(Sudoku)

77681 Krát hrál !
4

Vyplňte ve čtverci s 1 až 9 podle následujícího pravidla: 1. Čísel v každém řádku či sloupci nebo diagonále nesmí opakovat 2. Čísla v jednotlivých 3x3 group (obklopeny hustou řádků) se nesmí opakovat

Najít město Hrát ►

(Zeměpis)

122124 Krát hrál !
6

Kolik toho víte o světové geografie? V této zajímavé hře můžete ukázat své schopnosti zeměpisu. Budete muset odpovědět na vyšetření do předem úrovních. Budete muset najít město, které hru vám. Londýn, Záhřeb, nebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, jak blízko jste se do mapy. Je to zábavná hra s hodně učit zeměpis.

Crash team racing Hrát ►

(Závodní)

75563 Krát hrál !
7

Skvělá on-line hra Crash Bandicoot, s bleskem verze populární Racing Crash Team, videohry PlayStation z roku 1999. Nyní můžete těšit na šílené závody s Crash Bandicoot a jeho přátelé. Musíte pouze pomocí kláves se šipkami řídit váš go-kart nejlépe umíte a dostat se na první místo, vyhrál své soupeře. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

Rozsvítit vánoční strom Hrát ►

(Vánoce)

18771 Krát hrál !
5

Zdarma on-line zábavná hra inteligence a dovednost, kde musíte otočit kousky kabel a konektory pro žárovky k dokončení elektrického obvodu tak, aby se všechny žárovky svítí najednou. Můžete hrát, kdykoli budete chtít dostat na nejvyšší skóre, můžete se zaregistrovat na konci hry.

Hádanka Tom a Jerry: kočka vs myš Hrát ►

(Tom a Jerry)

57604 Krát hrál !
6

V této hře budete muset udělat hádanka Tom a Jerry. Chcete-li to provést, klikněte na kus s levým tlačítkem myši a vyberte kus a pohybem myši přesunout kus. Tato úprava bude automatické, když si nastavit jednu část do druhého. Musíte dělat všechny kousky zapadají navzájem vrátit vidět celý obraz. Hádanka jeobraz z kresleného seriálu Tom a Jerry. Na obrázku je kočka Tom se chystá hit myši Jerry s lopatou. Myš uteče do své myší díry ve zdi domu.