Hry Zdarma

Nejlepší hry

Mezi 10 her nejhranější

Nejhranější hry na internetu

Nejlepší Hry na internetu, které jsou nejhranější hry vytvořit Nejlepší hry zdarma na internetu. Toto je pořadí nejlepších her na internetu, hry, které byly hrál vícekrát. Naše webové stránky síť je k dispozici na celém světě a má tisíce návštěvníků a účastníků každý den, takže jsme vytvořit naši top s reálnými daty. Zde jsou nejpopulárnější obsah a ty, které více lidí nainstalovány na svých počítačích, protože naše obsah jsou zdarma a jsou vhodné pro všechny operační počítače systém Windows, které jsou skutečně nejběžnější. Účast v tomto žebříčku se svými hrami a vaše hlasy, a to jak hodnocení a sdílení hry na sociálních sítích.

Nejlepąí hry

Nejhranější hry na internetu je:

Příspěvek!
Hlasovat!
Podíl!
Delicious
Tradiční pasiáns Hrát ►

(Solitér)

302218 Krát hrál !
3

Tato online hra zdarma přináší tradiční solitér do vašeho počítače. Single-player hra. Máte několik stohy karet s lícem nahoru kartu viděl. Musíte umístit karty ve čtyřech nejvyšších piloty, které jsou obleky v balíčku. Musíte začít s jedním a pracovat až ve vzestupném pořadí s čísly hodnoty karet, do konce s kartou krále. Cílem hry je umístit všechny karty ze hry v hromadách vrcholu. Pokud vám dojdou karty na obrazovce můžete vyhrát hru. A určitě se budete bavit stačí trochu.

5 míčů ve stejné linii Hrát ►

(Koule)

517639 Krát hrál !
6

V této hře jsou kuličky různých barev, a vy jste se pohybovat míčků tak, že 5 nebo více míčků ve stejné barvě jsou připojeny v souladu, aby se koule bude zničen. Řádky mohou být horizontální, vertikální nebo diagonální. Po každém pohybu, nové míčky bude vytvořena. ztratíte hru v případě, že celá deska je plná koule.

Pasiáns Hrát ►

(Solitér)

86686 Krát hrál !
3

Tato bezplatná online hra solitaire přináší život zpět do počítače. Zabít ty časy mrtvý, vezměte si hru solitaire a nechat se bavit. Musíte umístit karty v pořádku. Musíte začít s eso, pak dva, tři a tak dále. Dejte všechna čísla v pořadí a končí s údaji o balíček karet.Hra třídění písmena čísly. Karty jste již mnoho a jít odstranění karty se jít podívat na karty, které potřebujete.Karty Solitaire hra hrát sám na počítači přes internet.

Kuličky barev Hrát ►

(Vánoce)

1239938 Krát hrál !
5

Vánoční hra, kde musíte zničit skupinu kuliček stejné barvy vánočního stromu jsou podobné. Čím většískupina, tím více bodů získáte s jeho zničení, pokud máte dostatečný počet bodů jste strávili na další úroveň. Musíte odstranit skupiny kuliček stejné barvy, a tak mají koule pádu. Cílem je pokusit se odstranit všechny míčky, které máte na obrazovce se přesuňte na další úroveň. Zkuste že skupiny jsou tak velké, jak je to možné získat více bodů s každým pohybem.

Půlměsíc pasiáns Hrát ►

(Solitér)

32044 Krát hrál !
5

V této on-line hře si představit jiný typ pasiáns. Ve střední části desky je třeba umístění kartami v barvě ve vzestupné a sestupné v některých jiných. Ale na okrajích může Poskládejte karty stejné barvy vzestupně i sestupně, aby se karty, které potřebujete pro centrální valů. Pomocí tohoto jednoduchého pasiáns budete trávit dlouhý čas zábavné, pro ty časy, kdy nevíte přesně to, co dělat.

Draculaura zbarvení Hrát ►

(Omalovánky)

19972 Krát hrál !
6

Zdarma on-line hra, kde si můžete vybarvit on-line Draculaura, roztomilý upír dívku z monster High. Barva Draculaura podle vašich představ, a vytiskne výsledek. Můžete také vytisknout před barvení a barva s barvami. Pokud chcete vybarvit zbytek postav Monster High, navštivte Coloringpagesmania.com a najít stovky barevných stran.

Crash team racing Hrát ►

(Závodní)

77192 Krát hrál !
7

Skvělá on-line hra Crash Bandicoot, s bleskem verze populární Racing Crash Team, videohry PlayStation z roku 1999. Nyní můžete těšit na šílené závody s Crash Bandicoot a jeho přátelé. Musíte pouze pomocí kláves se šipkami řídit váš go-kart nejlépe umíte a dostat se na první místo, vyhrál své soupeře. Pokud máte rádi motoru a auta, doporučujeme webové stránky: Autopůjčovna pro nejlepší vozy s nízkými cenami.

Suduko v diagonálním Hrát ►

(Sudoku)

78414 Krát hrál !
4

Vyplňte ve čtverci s 1 až 9 podle následujícího pravidla: 1. Čísel v každém řádku či sloupci nebo diagonále nesmí opakovat 2. Čísla v jednotlivých 3x3 group (obklopeny hustou řádků) se nesmí opakovat

Najít město Hrát ►

(Zeměpis)

122856 Krát hrál !
6

Kolik toho víte o světové geografie? V této zajímavé hře můžete ukázat své schopnosti zeměpisu. Budete muset odpovědět na vyšetření do předem úrovních. Budete muset najít město, které hru vám. Londýn, Záhřeb, nebo v Kampala Uganda ... Hra vám body v závislosti na tom, jak blízko jste se do mapy. Je to zábavná hra s hodně učit zeměpis.

Tetris s barevnými kuličkami Hrát ►

(Koule)

313282 Krát hrál !
4

Tato hra je jako Tetris, ale s barevná koule. Pokaždé, 3 kuličky se objeví, a vy můžete otočit kuličky nebo přesunout před kapátková jim do skupiny, aby pilot je. Při 4 a více míčky ve stejné barvě jsou spojeny se koule bude zničen. Když se koule stane nestabilní, budou valit se dolů, což je pozice míčky obtížněji a hra je mnohem náročnější. Pomocí levé a pravé šipky přesunout pádu kuličky, použijte šipky nahoru a dolů se střídat a stiskněte mezerník na kapku padající míčky.